Stolička Carson z ľanovej béžovej látky s nohami z masívneho dreva. Stolička Carson z ľanovej béžovej látky s nohami z masívneho dreva Stolička Carson poskytuje vynikajúcu oporu chrbta vďaka svojmu polstrovanému dizajnu. Prechodný vzhľad sa dobre hodí k akémukoľvek dekoru alebo farebnej schéme, s mnohými možnosťami dostupnými v koži alebo ľanovej tkanine. Kovové orezávanie hlavičky nechtov prináša trochu viac štylistických detailov spolu s rustikálnym bielym povrchom na nohách z masívneho dreva. Carson, dostatočne vysoký pre väčšinu jedálenských zariadení, predstavuje cieľ Avenue Sixs priniesť do obývačky súčasný šarm. Štýlová stolička s otvoreným chrbtom; Nohy z masívneho dreva pre dlhú životnosť; 80 % Polyester 20 % Ľan; Strihanie hlavičky kovových nechtov; Povrchová úprava White Wash na masívnom dreve.

Stolička Carson z ľanovej béžovej látky s nohami z masívneho dreva

Stolička Carson z ľanovej béžovej látky s nohami z masívneho dreva


Herná stolička Millstone Charcoal Grey Fabric Wood Caster s povrchovou úpravou pecan. Keď je mobilné a pohodlné sedenie nutnosťou, vyberte si pre váš domov hernú stoličku Millstone Charcoal Castered v povrchovej úprave Pecan. Pevná konštrukcia z tvrdého dreva v zvetranom pekanovom prevedení s ľahko čistiteľným polyesterovým čalúnením na drevené uhlie, ktoré dobre ladí s existujúcimi dekormi. Medzi funkcie patria hladké otočné kolieska s guľôčkovými guličkami a obloženie hlavy klincov so starožitným mosadzným povrchom. Uhoľné čalúnenie s pevným rámom z tvrdého dreva s povrchovou úpravou Pecan; 4,5 hrubé pohodlné penové sedadlo; Kolieska na uľahčenie pohybu; Polstrovaná lakťová opierka pre pohodlie; Starožitná mosadzná ozdoba hlavy klinca; Ideálne pre jedálenské alebo hracie stoly; Odporúčaný hmotnostný limit 250; Vyžaduje sa montáž; Výška ramien: 24,26; 100 percentný polyester.

Herná stolička Millstone Charcoal Grey Fabric Wood Caster s povrchovou úpravou pecan


Pohodlie Conepts Tucson klinový koncový stôl v zvetranom sivom drevenom povrchu. Premeňte svoj priestor pomocou klinového stola Tucson. Tento kus umožňuje vytvoriť využiteľný priestor medzi dvoma stoličkami vďaka svojmu jedinečnému klinovému tvaru. Tento kúsok je praktický a štýlový, so spodnou policou na ďalšie ukladanie v kombinácii s otvoreným konceptom. Konštrukčný stolík Tucson Wedge End Table s kovovým rámom s práškovým nástrekom vám poskytne odolnosť a stabilitu, ktorú potrebujete. Tento moderný koncový stolík je dostupný vo viacerých povrchových úpravách a ľahko doplní akýkoľvek nový alebo existujúci dekor. Vyhľadajte ďalšie položky z kolekcie Tucson, ktoré sa predávajú samostatne. Tucson Collection; Klinovitý tvar; Súčasný štýl; Krásny zvetraný šedý drevený povrch; Čierny kovový rám; (Š) 15,75 x (D) 24,25 x (V) 23,75.

Pohodlie Conepts Tucson klinový koncový stôl v zvetranom sivom drevenom povrchu


Koncepty pohodlia Michelle Stolička na stoličku s čiernym dreveným povrchom. Okamžite osviežte svoj domov stolíkom Michelle s čiernym dreveným povrchom od Convenience Concepts. S paličkovanými nohami a hladkou čistou lemovanou siluetou; táto dvojvrstvová jednotka ponúka tradičný moderný štýl. Tento obdĺžnikový kúsok sa stane konverzáciou, ktorá sa začne kdekoľvek vo vašej domácnosti. Nepodceňujte jeho všestrannosť a nastavenie vo vašej obývačke; vchod alebo domáce štúdium. Ponúka jednu zásuvku; jedna spodná polica, ktorá optimalizuje váš úložný a výstavný priestor. Využite zásuvku na všetky nevzhľadné náležitosti a spodnú policu na obľúbené zberateľské predmety. Stolová doska je vyrobená z MDF a nohy sú vyrobené z topoľového dreva; dodáva tejto položke jej trvácnu kvalitu. Povrchová úprava s bohatou dyhou a bezolovnatým náterom uľahčuje údržbu tohto akcentačného stola. Jeho kovový hríbový gombík a skosené nožičky mu dodávajú posledný nádych. Dostupné vo viacerých povrchových úpravách, aby sa dobre spárovali s vašou aktuálnou zostavou. Užite si jeho pohodlnú montáž bez použitia náradia a nastavenie v iba 2 krokoch. Hľadajte additi

Koncepty pohodlia Michelle Stolička na stoličku s čiernym dreveným povrchom