Stolička Oxford Place s lamelovým operadlom z dreva s povrchovou úpravou Deep Caramel. Vitajte na Oxford Place. Zo stoličky Slat Back Chair vyžaruje rustikálny ležérny nádych tejto kolekcie. Funkcie ako čalúnené sedadlo a štvorcové nohy s hlbokým karamelovým povrchom vytvárajú silnú, no módnu kompozíciu. Spárujte so stolíkom 9931-121 Leg Table a vychutnajte si živé večere v elegantnom vzhľade s modernými vymoženosťami, ktoré sa hodia k mnohým dnešným populárnym dizajnom. Vyrobené z tvrdého dreva Select a brezovej dyhy. Stoličky. Balené po dvoch v kartóne. Výška sedadla: 18. Vyhovuje CA CARB P2. Farba: Hlboký karamel. Vyberte tvrdé drevo, brezové dyhy. Farba: Hlboký karamel; Výberové tvrdé drevo, brezové dyhy; Zabalené dve stoličky v kartóne; Výška sedadla: 18; Hlboký karamelový záver.

Stolička Oxford Place s lamelovým operadlom z dreva s povrchovou úpravou Deep Caramel

Stolička Oxford Place s lamelovým operadlom z dreva s povrchovou úpravou Deep Caramel


Rafinované rustikálne kreslo s plochým zadným ramenom z dreva Hunt Country Finish. Predáva sa v pároch. Rachael Ray Splat Rachael Ray Splat Back Arm Chair Rafined Rustic je perfektné kreslo na dlhé večere. Čalúnené sedadlo a operadlo z prírodného kamenného plátna podporujú pohodlné sedenie. Zadná strana vyskakuje s jedinečným a zložitým dreveným dizajnom. Farba Hunt Country a zložito vyrezávané lišty umožňujú tejto stoličke bezproblémovo zapadnúť do akéhokoľvek motívu dekorácie. Táto kolekcia predstavuje Rachaelovu lásku k časom opotrebovaným starožitnostiam a žiari charakterom a teplom. Výška sedadla: 19. Výška rúk: 25. Farba: Hunt Country. Výber tvrdého dreva, dyha z bieleho dubu s plochým rezom. Farba: Hunt Country; Výberové tvrdé drevo, dyha z bieleho dubu naplocho rezaná; Predáva sa v pároch; Čalúnené sedadlo a operadlo pre väčšie pohodlie; Výška sedadla: 19. Výška ramien: 25 .

Rafinované rustikálne kreslo s plochým zadným ramenom z dreva Hunt Country Finish


Zadná bočná stolička Highland X z dreva s hnedou povrchovou úpravou. Predáva sa v pároch. Highland X Back Side Chair ponúka prechodný štýl v celej svojej kráse. Sedte a jedzte pohodlne, pretože táto stolička má dizajn X operadla a čalúnené sedadlo. Prispôsobené k dokonalosti pre kuchyňu, jedáleň alebo otvorený pôdorys. Jednoduché línie, skosené nohy a šikmé rohy hladko splývajú s decentným geometrickým dizajnom. Vďaka krásne prevráteným vzorom dyhy a sedlovo hnedej povrchovej úprave sa táto stolička môže spárovať s farbami od neutrálnej po výraznú a zapadne do akéhokoľvek štýlu dekorácie. Kolekcia Highland je všetko, čo potrebujete. Výška sedu je 18. Farba: Sedlová hnedá. Pevné látky z kaučukového dreva, dyha Antigre. Farba: Sedlová hnedá; kaučukové masívne drevo, dyha Antigre; Predáva sa v pároch; Čalúnené sedadlo; Výška sedadla: 18.

Zadná bočná stolička Highland X z dreva s hnedou povrchovou úpravou


Zadná bočná stolička Paldao Splat z dreva Sable Finish s dymovým čalúnením. Splat Back Side Chair je moderný pohľad na tradičnú bočnú stoličku. Jednoduché tvary a krásna kresba dreva umožňujú tejto stoličke dostať sa do centra pozornosti. Čalúnené sedadlo v dymovej farbe a sieťové sedenie poskytujú dostatok pohodlia pri dlhšom používaní, takže sa pohodlne usaďte a vychutnajte si dlhé večere. Vďaka vysokému lesku v bohatej sobolej povrchovej úprave táto stolička určite zažiari vo vašej domácnosti. Výška sedadla: 19 Select Hardwoods, Quartered Paldao Veneer. Farba:Sable s dymovým čalúnením Select Hardwoods, Quartered Paldao Faneer; Farba: Sobolí s dymovým čalúnením; Stoličky predávané v pároch; Výška sedadla: 19. Čalúnené sedadlo.

Zadná bočná stolička Paldao Splat z dreva Sable Finish s dymovým čalúnením