Stolička s krížovým chrbtom v čerešňovej farbe s dreveným sedákom. Táto jednoduchá, no nápadná pultová stolička sa dá efektívne zladiť s jedálenským alebo konferenčným stolíkom. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva pre zabezpečenie bezkonkurenčnej pevnosti a odolnosti. Má jednoduché a priestranné sedadlo s dizajnom krížového operadla, ktoré ponúka optimálny komfort pri sedení. Stojí na štyroch rovných nohách, ktoré mu dodávajú pevnú a protišmykovú základňu. Rám je morený v krásnej čerešni, dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Má nosnosť 350 lb a dodáva sa kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech; Kolekcia Cross Back: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Stolička s krížovým chrbtom v čerešňovej farbe s dreveným sedákom

Stolička s krížovým chrbtom v čerešňovej farbe s dreveným sedákom


Krížová bočná stolička v čerešňovej farbe s dreveným sedákom. Tieto jednoduché, ale nápadné bočné stoličky sa dodávajú ako súprava 2 kusov a dajú sa efektívne postaviť k vášmu jedálenskému alebo konferenčnému stolíku. Táto bočná stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva pre zabezpečenie bezkonkurenčnej pevnosti a odolnosti. Táto bočná stolička má jednoduché a priestranné sedadlo s dizajnom krížového operadla, ktoré ponúka optimálne pohodlie pri sedení. Stojí na štyroch rovných nohách, ktoré mu dodávajú pevnú a protišmykovú základňu. Rám má morenie čerešňa a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Má nosnosť 350 lb a dodáva sa kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech, mahagón, stredný dub, prírodný; Kolekcia Cross Back: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Krížová bočná stolička v čerešňovej farbe s dreveným sedákom


Bočná stolička Ladderback v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti týchto rebríkových bočných stoličiek dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto čerešňová bočná stolička v súprave 2 kusov je vyrobená z masívneho bukového dreva a je dodávaná so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, stredný dub, prírodný, orech; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Ladderback v čerešňovej farbe s dreveným sedadlom


Diamantové bočné kreslo v čerešni s dreveným sedadlom. Stoličky Diamond Back Chairs v čerešňovej farbe sú štýlovým doplnkom ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s pohodlným dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Vystavte ho medzi kúskami tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Diamantové bočné kreslo v čerešni s dreveným sedadlom