Stolička Samuel z modrej látky Paisley so sivým brúseným dreveným rámom. Stolička Samuel z modrej látky Paisley so sivým brúseným dreveným rámom Doprajte svojej izbe okamžitý upgrade pridaním stoličky Samuel od spoločnosti OSP Home Furnishings. Toto nádherné kreslo má moderný štýl z polovice storočia a jeho rám z masívneho dreva má rustikálny povrch. Silueta s otvoreným operadlom a plyšové vankúše dodávajú tejto stoličke ďalšiu úroveň dizajnu. Dizajn v polovici storočia; Rám z masívneho dreva s rustikálnym povrchom; Atraktívny otvorený chrbtový rám; Len na domáce použitie; Sedadlo a operadlo z polyesterovej tkaniny.

Stolička Samuel z modrej látky Paisley so sivým brúseným dreveným rámom

Stolička Samuel z modrej látky Paisley so sivým brúseným dreveným rámom


Drevená stolička Stella Brown s oválnym operadlom z látky vydra. Hnedé kreslo Stella s oválnym operadlom z látky Otter Stelesnite sofistikovanosť vo francúzskom štýle vo svojom domove pomocou stoličky Stella s oválnym operadlom. Nádherne tvarovaný, prírodný autentický trstinový chrbát a rustikálny povrch zvýrazňujú vzhľad každej miestnosti. Elegantné prvky ako vrúbkovaný predný okraj, ryhované sústružené nohy a detaily lemovania dodávajú klasický vzhľad. Vychutnajte si dlhé rozhovory pri večeri v pohodlí na bohato čalúnenom sedadle s odolnou kľukatou pružinovou oporou, zabalenou do vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou. Táto elegantná stolička je perfektným doplnkom do vašej jedálne, ako akcentová stolička alebo ako doplnok k písaciemu stolu. Rozmery sedadla-19,5W x 17,25D x 2,75T; Trendy jedálenská stolička s oválnym operadlom; Prirodzená autentická trstina a rustikálny povrch dodávajú nášmu tradičnému štýlu sofistikovanosť; Vrúbkovaná predná časť a ryhovaná obrátená noha poskytujú klasickú príťažlivosť; Čalúnené sedadlo z odolnej vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou; Detail potrubia a kľukatá podpora pružiny zaisťujú odolnosť a pohodlie; Elegantný dizajn sa spája s mnohými štýlmi jedálenských stolov; Sedí

Drevená stolička Stella Brown s oválnym operadlom z látky vydra


Oválne drevené zadné kreslo Stella z azúrovo modrej látky. Stolička Stella s oválnym chrbtom z azúrovo modrej látky Stelesnite sofistikovanosť vo francúzskom štýle vo svojom domove pomocou stoličky Stella s oválnym operadlom. Nádherne tvarovaný, prírodný autentický trstinový chrbát a rustikálny povrch zvýrazňujú vzhľad každej miestnosti. Elegantné prvky ako vrúbkovaný predný okraj, ryhované sústružené nohy a detaily lemovania dodávajú klasický vzhľad. Vychutnajte si dlhé rozhovory pri večeri v pohodlí na bohato čalúnenom sedadle s odolnou kľukatou pružinovou oporou, zabalenou do vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou. Táto elegantná stolička je perfektným doplnkom do vašej jedálne, ako akcentová stolička alebo ako doplnok k písaciemu stolu. Trendy jedálenská stolička s oválnym operadlom; Prirodzená autentická trstina a rustikálny povrch dodávajú nášmu tradičnému štýlu sofistikovanosť; Vrúbkovaná predná časť a ryhovaná obrátená noha poskytujú klasickú príťažlivosť; Čalúnené sedadlo z odolnej vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou; Detail potrubia a kľukatá podpora pružiny zaisťujú odolnosť a pohodlie; Elegantný dizajn sa spája s mnohými štýlmi jedálenských stolov; Sedí pekne s písacím stolom.

Oválne drevené zadné kreslo Stella z azúrovo modrej látky


Hnedá stolička Stella s oválnym operadlom z ľanovej látky. Hnedá stolička Stella s oválnym chrbtom z ľanovej látky Stelesnite sofistikovanosť vo francúzskom štýle vo svojom domove pomocou stoličky Stella s oválnym operadlom. Nádherne tvarovaný, prírodný autentický trstinový chrbát a rustikálny povrch zvýrazňujú vzhľad každej miestnosti. Elegantné prvky ako vrúbkovaný predný okraj, ryhované sústružené nohy a detaily lemovania dodávajú klasický vzhľad. Vychutnajte si dlhé rozhovory pri večeri v pohodlí na bohato čalúnenom sedadle s odolnou kľukatou pružinovou oporou, zabalenou do vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou. Táto elegantná stolička je perfektným doplnkom do vašej jedálne, ako akcentová stolička alebo ako doplnok k písaciemu stolu. Trendy jedálenská stolička s oválnym operadlom; Prirodzená autentická trstina a rustikálny povrch dodávajú nášmu tradičnému štýlu sofistikovanosť; Vrúbkovaná predná časť a ryhovaná obrátená noha poskytujú klasickú príťažlivosť; Čalúnené sedadlo z odolnej vysoko výkonnej látky s jednoduchou údržbou; Detail potrubia a kľukatá podpora pružiny zaisťujú odolnosť a pohodlie; Elegantný dizajn sa spája s mnohými štýlmi jedálenských stolov; Sedí pekne s písacím stolom.

Hnedá stolička Stella s oválnym operadlom z ľanovej látky