Stolička z pravej kože Gala z hnedého dreva, cín. Polohovacie kreslo Armen Living Gala Contemporary Top Grain Leather s nabíjacím portom USB sa vyznačuje jedinečným chumáčom gombíkov, vďaka ktorému sa odlišuje od tradičných dizajnov kožených stoličiek. Čalúnený rám Galas 100% Top Grain Leather ponúka luxusný vzhľad, zatiaľ čo jeho penové polstrovanie s vysokou hustotou poskytuje bezkonkurenčný stupeň podpory. Rám prídavnej stoličky zaisťuje odolnosť bez toho, aby bola ohrozená vysoká funkčnosť a podpora stoličky. Ovládacie prvky Power Recline sú vybavené praktickým USB nabíjacím portom, ktorý vám umožní udržiavať vaše obľúbené zariadenia nabité. Vynikajúca voľba pre obývaciu izbu alebo brloh, spárujte ju s pohovkou Gala a Loveseat dostupnými v tmavohnedom alebo cínovom čalúnení zo 100% najkvalitnejšej pravej kože. Obsahuje jedinečné ručne šité akcenty pre pridaný štýl a príťažlivosť; 8,7 palcov hrubé vankúše sú vyplnené plyšovou penovou výplňou; Zahŕňa štýlový zväzok gombíkov pre väčšiu vizuálnu príťažlivosť.

Stolička z pravej kože Gala z hnedého dreva, cín

Stolička z pravej kože Gala z hnedého dreva, cín


Slávnostné sedenie z pravej kože v hnedom dreve, cín. Elektrická polohovateľná sedačka Armen Living Gala Contemporary s top zrnitou kožou s nabíjacím portom USB je navrhnutá tak, aby poskytovala vysoký stupeň luxusu a zároveň si zachovala širokú škálu možností použitia. Odborne skonštruovaná detská sedačka Gala je výnimočným kúskom čiastočne vďaka svojmu praktickému mechanizmu nakláňania spojenému s praktickým USB nabíjacím portom, ktorý vám umožní udržať vaše obľúbené zariadenia plne nabité. Odolný a zároveň štýlový dizajn sedadiel sa môže pochváliť nosnosťou 250 lb na sedadlo, čo sľubuje dlhú životnosť, akú by ste očakávali od kusu koženého nábytku najvyššej kvality. Kolekcia Gala obsahuje elektricky polohovateľné kreslo a pohovku; každý je k dispozícii v tmavohnedom alebo cínovom čalúnení z pravej kože zo 100% najvyššej zrnitosti. Odolná drevená konštrukcia je mimoriadne pevná; Nohy hnedej farby dreva dodávajú modernej sedačke jedinečný nádych; Penový vankúš s hustotou 2,2 je polotuhý a mimoriadne pohodlný.

Slávnostné sedenie z pravej kože v hnedom dreve, cín


Gala originálna kožená pohovka z hnedého dreva, cín. Elektrická polohovacia pohovka Armen Living Gala Contemporary Top Grain Leather s USB spája trvanlivosť pevného dreva so sofistikovaným vzduchom čalúnenia 100% prvotriednou pravou kožou, aby vám priniesla nielen spoľahlivosť, ale aj najvyššiu kvalitu. Baculaté vankúše Galas a vysoký kožený chrbát sú vybavené penou s vysokou hustotou obalenou polyesterovým vláknom 2,2. Táto pohovka má ručne šité detaily a polopevnú úroveň podpery vankúša s vysokokvalitným oceľovým rámom a elektrickým sklápacím mechanizmom pre rôzne polohy sedenia. Vynikajúca voľba pre obývaciu izbu, kolekcia Gala obsahuje sedačku a kreslo, ktoré sú dostupné v dvoch štýlových variantoch čalúnenia; tmavohnedá alebo cínová pravá vrchná lícová koža, to všetko s praktickým USB nabíjacím portom, vďaka ktorému budú vaše obľúbené zariadenia plne nabité. Vysoká opierka hlavy a bacuľatý dizajn chrbta poskytujú vynikajúcu podporu bedrovej a krku; Obsahuje pohodlný sklápací mechanizmus pre ľahké leňošenie; Čalúnenie z pravej kože dodáva eleganciu a eleganciu

Gala originálna kožená pohovka z hnedého dreva, cín


Súprava toaletného stolíka a taburetky Fantasy Fields z dreva Swan Lake v bielej a ružovej farbe. Každý malý tanečník potrebuje dokonalé miesto na prípravu. Doprajte svojej obľúbenej tanečnici to najzábavnejšie a najelegantnejšie miesto na obliekanie pred ich veľkým tanečným recitálom so súpravou márnosti a stoličiek z labutieho jazera. Márnosť je ručne maľovaná a ručne vyrezávaná v žiarivo bielej farbe a na jej povrchu sú prvky balerínových papúč a pôvabných labutí. Jedna zásuvka v strede sa vysunie a odkryje priestor na prilepenie malých predmetov, ako sú sponky do vlasov, kefa, make-up, lak na nechty a iné zábavné drobnosti. Stolička je pevná a bezpečná a udrží až 100 libier. Prineste si domov márnosť ešte dnes a dajte vyniknúť ich detskej izbe! Bezpečné: Použitá netoxická farba. Ručne vyrezávaný dizajn s odolnou drevenou konštrukciou.; Robustné: Nohy stola/stoličky vyrobené zo skutočného dreva, nie z MDF, aby bola konštrukcia pevnejšia. Testované na stabilitu.; Kreativita: Ideálne miesto pre vzdelávacie a zábavné aktivity vašich detí. Skutočné zrkadlo.; Všestranný dizajn: Dizajn bielej a ružovej baleríny sa hodí do každej detskej spálne a herne a rozvíja predstavivosť a kreativitu.

Súprava toaletného stolíka a taburetky Fantasy Fields z dreva Swan Lake v bielej a ružovej farbe