Stolík na knihy Butler Pascal z tmavého hnedého dreva. Najlepší priateľ každej pohovky a kresla, tento vzdušný a prístupný dizajn stolíka prináša formu a funkčnosť do vašich obľúbených priestorov. Jeho prelamovaný drevený rám ľahko drží hromady časopisov, kníh a iného ľahkého čítania, zatiaľ čo vrchná časť s tmavohnedou povrchovou úpravou udrží ovládače televízora a nápoje na dosah ruky. Prechodné; Stojany na časopisy/Ukladanie médií; Mangové drevo.

Stolík na knihy Butler Pascal z tmavého hnedého dreva

Stolík na knihy Butler Pascal z tmavého hnedého dreva


Butler Larina Shaker Drevený stolík na stoličku. Táto štíhla kráska je báječným doplnkom do každého priestoru. Má hornú zásuvku, ako aj spodnú priehradku na uloženie. Štýl inšpirovaný Shakerom dodá vášmu priestoru klasický prvok. Povrchová úprava Antique Dark Bronze. Prechodné; Stoličky; Gumové drevo, Brezové dyhy, MDF, Železiarsky tovar; Oceľ, starožitný tmavý bronz.

Butler Larina Shaker Drevený stolík na stoličku


Butler Braylon Marble, drevený koncový stôl. Oživte si dekoráciu obývačky týmto koncovým stolíkom. Moderná robustná drevená základňa s rámom x poskytuje dodatočnú výzdobu vašej izby. Tento príručný stolík s bielou mramorovou doskou je navrhnutý tak, aby sa perfektne hodil k pohovke alebo stoličke v obývačke alebo sa dal použiť ako nočný stolík vedľa postele. Moderné; Akcentové tabuľky; Mangové drevo, MDF, biely mramor.

Butler Braylon Marble, drevený koncový stôl


Venus 54 okrúhly moderný čierny mramorový jedálenský stôl s čiernymi drevenými nohami. 54 okrúhly stôl Armen Living Venus sa perfektne hodí do vašej jedálne alebo kuchyne. Tento stôl má zložitý dizajn základne so 4 nohami, ktorý sa hodí k témam moderného štýlu z polovice storočia. Venus sa ľahko hodí ku každému štýlu jedálenskej stoličky. Pohodlne usaďte až 6 vašich najbližších priateľov alebo rodinných príslušníkov. Stôl Armen Living Venus je k dispozícii buď v bielej doske a orechovej podnoži alebo čiernej doske a podstavci. V cene: 1 jedálenský stôl; Sedadlá do: 6; Orech a biely vrch alebo čierny s čiernym vrchom; Hrúbka dosky stola: 1. Gumové drevo, dyha;

Venus 54 okrúhly moderný čierny mramorový jedálenský stôl s čiernymi drevenými nohami