Stolový stolík Ballwin Wood vo farbe tmavá čerešňa. Kolekcia Ballwin, navrhnutá na umiestnenie do rôznych obývacích izieb, je funkčným a štýlovým doplnkom vášho domova. Nočný stolík je vybavený otvorenou policou. Hlboká čerešňová povrchová úprava nad dyhami zladenými s knihami upevňuje tento všestranný stôl. K dispozícii je aj koktailový stôl so zdvíhacou strechou a koncový stôl. Vyrobené z brezovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Povrchová úprava tmavá čerešňa; Spodná polica; Vyžaduje sa montáž.

Stolový stolík Ballwin Wood vo farbe tmavá čerešňa

Stolový stolík Ballwin Wood vo farbe tmavá čerešňa


Konferenčný stolík Ballwin Wood Lift Top s kolieskami v tmavej čerešni. Kolekcia Ballwin, navrhnutá na umiestnenie do rôznych obývacích izieb, je funkčným a štýlovým doplnkom vášho domova. Stolová doska na koktaily sa nadvihne, aby sa vysunula do sediacej polohy a je podopretá kolieskami pre uľahčenie pohybu. Na kokteilovom stole sú tiež funkčné zásuvky. Hlboká čerešňová povrchová úprava nad dyhami zladenými s knihami upevňuje tento všestranný stôl. K dispozícii sú aj koncové stolíky a stolíky. Vyrobené z brezovej dyhy, dreva a upraveného dreva; Povrchová úprava tmavá čerešňa; 1 Zdvihnite vrchnú časť so spodným úložným priestorom; Otvorená polica; 1 zásuvka s kovom na kovových stredových klzných lištách; Leštené chrómové gombíky; Kolieska pre ľahký pohyb; Vyžaduje sa montáž.

Konferenčný stolík Ballwin Wood Lift Top s kolieskami v tmavej čerešni


Komorník Avina Shaker Drevená truhlica na stoličku. Táto štíhla kráska je báječným doplnkom do každého priestoru. Má hornú otvorenú priehradku, ako aj spodnú skrinku na uloženie. Povrchová úprava Antique Dark Bronze. Prechodné; Stoličky; Gumové drevo, Brezové dyhy, MDF, Železiarsky tovar; Oceľ, starožitný tmavý bronz.

Komorník Avina Shaker Drevená truhlica na stoličku


Butler Alda Wood, mosadzná kovová vykladacia truhlica na stoličke. Minimalistický dizajn sa stretáva so zložitým vzorovaným drevom zdobeným mosadznými vložkami, ktoré sa odrážajú v tejto akcentovanej hrudi. Jemné drevené tóny sa hodia najviac kamkoľvek vo vašej domácnosti; pri pridávaní úložných možností pre všetky vaše úložné potreby. Zjednodušené vlásenky zahnuté nohy dodávajú kúsok detailu, ktorý upúta vašu pozornosť, zdobený zlatým kovovým povrchom. Či už na túto zvýraznenú truhlicu umiestnite rodinné poklady alebo rodinné obľúbené, bude to pre všetkých pútavé. V spojení s koordinujúcou zábavnou konzolou vám ponúkne roky zábavy. Moderné; Stoličky; mangové drevo, MDF, železo; Distress Gold Finish, Mosadzné kovy, Hardware; Mosadz, zlatá povrchová úprava.

Butler Alda Wood, mosadzná kovová vykladacia truhlica na stoličke