Súprava 2 dielnych krčmových stoličiek z čalúneného orechového dreva Aria Grey. Sofistikovaný dizajn a moderný komfort tvoria krčmové kreslo Aria. Vyrobené v Malajzii, Aria je vyrobená z pevného dreva v klasickom štvorcovom ráme. Zadná časť stoličky má dizajn s diamantovým výrezom, ktorý umožňuje prejsť cez kus a poskytnúť miestnosti otvorený a vzdušný pocit. Tento kus vyžaduje montáž a predstavuje čalúnené sedadlo v sivej tkanine a penové čalúnenie, ktoré dopĺňa teplé tóny orechovo hnedého dreva. Ergonomické opierky nôh sa formujú z nôh a dodávajú Aria vynikajúce pohodlie v modernom štýle. Rozmery: 42,50 výška x 18,50 šírka x 19,90 hĺbka; Rozmery sedenia: 25 výška (od podlahy) x 18,30 šírka x 16,30 hĺbka; Chrbát: 17.30 Vysoká; Nohy: 23,20 High Set obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh.

Súprava 2 dielnych krčmových stoličiek z čalúneného orechového dreva Aria Grey

Súprava 2 dielnych krčmových stoličiek z čalúneného orechového dreva Aria Grey


Súprava 2-dielnych krčmových stoličiek s čalúneným drevom vo fialovej sivej farbe. Súčasný dizajn sa spája s vynikajúcim komfortom v kresle Violet pub. Violet, vyrobený v Malajzii, je vyrobený z pevného dreva v klasickom štvorcovom ráme. Kreslo je vybavené penovým čalúneným sedadlom pod vrstvou sivej látky a má jedinečný dizajn s výrezmi na chrbte. Tento kus vyžaduje montáž a je dokončený v teplej orechovej hnedej, aby zodpovedal každej farebnej palete jedálne. Ergonomické opierky nôh siahajú od nôh a poskytujú Violet vynikajúce množstvo pohodlia v modernom štýle. Rozmery: 42,50 výška x 17,90 šírka x 21,30 hĺbka; Rozmery sedenia: 25 výška (od podlahy) x 18,30 šírka x 16,30 hĺbka; Chrbát: 17.30 Vysoká; Nohy: 23,20 High Set obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh.

Súprava 2-dielnych krčmových stoličiek s čalúneným drevom vo fialovej sivej farbe


Lenoir Grey Čalúnené drevo s povrchovou úpravou z orechového dreva 2-dielna súprava krčmových stoličiek. Spojenie tradičných dizajnových prvkov a moderného remeselného spracovania robí z krčmovej stoličky Lenoir úžasný doplnok do každého jedálenského priestoru. Lenoir vyrobený v Malajzii je vyrobený z dubového dreva a má teplý orechový hnedý povrch, ktorý dopĺňa ľahké látkové čalúnenie. Táto stolička vyžaduje montáž a je vybavená penovou výstelkou pre pohodlie pri stolovaní, ako aj výrazným vykrojeným operadlom pre lepšiu vizuálnu príťažlivosť. Pohodlný a štýlový Lenoir je vhodný na použitie s krčmovými stolmi a kuchynskými linkami. Rozmery: 42,5 výška x 18,1 šírka x 20,3 hĺbka; Rozmery sedenia: 18 šírka x 16,3 hĺbka x 25 výška (od podlahy); Chrbát: 17,5 vysoký; Nohy: 23,2 vysoké; Súprava obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh; Vyžaduje sa montáž.

Lenoir Grey Čalúnené drevo s povrchovou úpravou z orechového dreva 2-dielna súprava krčmových stoličiek


Lenoir Grey čalúnený orech hotový 5-dielna súprava drevenej krčmy. Skvele spracovaný, krčmový set Lenoir dodáva eleganciu každému jedálenskému priestoru. Táto drevená krčmová súprava vyrobená v Malajzii obsahuje jeden stôl a štyri stoličky, z ktorých každá je čalúnená svetlou látkou, ktorá dopĺňa orechovú hnedú povrchovú úpravu dreva. Každá stolička je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a štýl a má plyšové, penové čalúnené sedadlo, ako aj vynikajúci dizajn s výrezmi na chrbte. Zúžené chodidlá dodávajú klasický, rafinovaný nádych. Táto kompaktná jedálenská súprava, ktorá vyžaduje montáž, je vhodná do jedální a kuchýň s obmedzeným priestorom. Rozmery stoličky: 42,5 výška x 18,1 šírka x 20,3 hĺbka; Rozmery sedenia: 18 šírka x 16,3 hĺbka x 25 výška (od podlahy); Chrbát: 17,5 vysoký; Nohy: 23,2 vysoké; Rozmery stola: 36 výška x 35,4 šírka x 35,4 hĺbka; Nohy: 35,4 vysoké; Moderný a súčasný krčmový set obsahuje jeden stôl a štyri stoličky; Vyrobené z kaučukovníka, dubového dreva a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

Lenoir Grey čalúnený orech hotový 5-dielna súprava drevenej krčmy