Súprava 2 uhlových železných rustikálnych drevených, kovových koncových stolíkov v sivej farbe. Na tieto koncové stolíky položte hromadu kníh, ktoré ste si chceli prečítať, a lampu. Vrátane dvoch rustikálnych uhlových železných bočných stolíkov, takže si môžete veci vo vašej obývačke z času na čas zmiešať tak, že ich umiestnite vedľa seba alebo cez miestnosť. Jeden pri pohovke, druhý pri bočnom kresle alebo vedľa seba v strede medzi vašim sedacím zariadením pre rustikálny vizuálny prvok, ktorý doplní váš dekor. S hardvérovými detailmi na každom rohu z kovu s práškovým nástrekom a stolovou doskou a policou vyrobenými z vysokokvalitného MDF. Krásna sivá povrchová úprava; Vyrobené z práškovo lakovaného kovu, vysokokvalitného MDF a odolného laminátu; Bohatá, rustikálna povrchová úprava; Obsahuje dva bočné stolíky; Lode pripravené na zostavenie s pokynmi krok za krokom.

Súprava 2 uhlových železných rustikálnych drevených, kovových koncových stolíkov v sivej farbe

Súprava 2 uhlových železných rustikálnych drevených, kovových koncových stolíkov v sivej farbe


Stolička pre hostí Allen v bielej farbe so základňou z prírodného dreva K/D. Stolička pre hostí Allen v bielej farbe so základňou z prírodného dreva K/D Natural Nordic Style. Táto moderná stolička z polovice storočia, inšpirovaná minimalistickým škandinávskym dizajnom, je klasickou voľbou pre dnešnú modernú domácnosť. Nadčasový štýl tejto modernej stoličky sa cíti ako doma v jedálni alebo domácej kancelárii a do každého priestoru vnáša ležérnu, no sofistikovanú atmosféru. Podnož z prírodného dreva v Eiffelovom štýle podopiera farebné plastové sedadlo, zatiaľ čo plyšové čalúnenie ponúka dodatočné pohodlie a podporu. Získajte škandinávsky štýl, po ktorom túžite, so stoličkou pre hostí Avenue Six Allen. Biely; Čalúnené sedadlo pre pohodlie; Základ z prírodného dreva; Základňa z prírodného dreva v Eiffelovom štýle podporuje farebné plastové sedadlo, zatiaľ čo plyšové čalúnenie ponúka dodatočné pohodlie a podporu.

Stolička pre hostí Allen v bielej farbe so základňou z prírodného dreva K/D


Stolička Tuckerson Wood Pub Stolička v starožitnej bielej farbe. Dodajte svojej jedálni domácu atmosféru s touto starožitnou bielou pultovou jedálenskou stoličkou, ktorá je navrhnutá s nádychom francúzskeho vidieckeho šarmu. Tento kus je vyrobený z MDF a dreva a je pokrytý látkovým polstrovaným sedadlom pre väčšie pohodlie. Zahŕňa: dve krčmové stoličky; Štýl: Rustikálny; Starožitná biela; Tkanina, masívne drevo, drevená dyha; Dizajn chrbta rebríka; Látkové čalúnené sedadlo; Zakrivené zadné nohy.

Stolička Tuckerson Wood Pub Stolička v starožitnej bielej farbe


5 dielna stolová súprava Rowley 2 Wood Youth v bielej farbe. Nechajte svoje deti preskúmať svoju kreativitu so súpravou viacfarebného dreveného stola pre mládež Furniture of America Rowley II, ktorá obsahuje štyri rôzne farebné stoličky a pevný drevený stôl. Značky a stavebný papier pohodlne uložte do úložných priehradiek, ktoré možno uložiť pod stôl. Odrezané rohy predstavujú bezpečný spôsob, ako zabrániť zraneniu detí ostrými rohmi. Obsahuje: Jeden detský obdĺžnikový stôl a štyri detské stoličky; Štýl: prechodný; Biela, Multi; masívne drevo, drevená dyha; Obdĺžnikový stôl so zrezanými rohmi; Priestranný povrch stola; Nosnosť stoličky: 225 libier; Nosnosť stola: 80 libier; Nosnosť stoličky: 225 libier.

5 dielna stolová súprava Rowley 2 Wood Youth v bielej farbe