Súprava 5 dielnych drevených pivníc Reneau sivá čalúnená z orechového dreva. Skvele spracovaný, krčmový set Reneau dodáva eleganciu každému jedálenskému priestoru. Táto drevená krčmová súprava vyrobená v Malajzii obsahuje jeden stôl a štyri stoličky, z ktorých každá je čalúnená svetlou látkou, ktorá dopĺňa orechovú hnedú povrchovú úpravu dreva. Každá stolička je navrhnutá s ohľadom na pohodlie a štýl a má plyšové, penové čalúnené sedadlo, ako aj vynikajúci dizajn s výrezmi na chrbte. Zúžené chodidlá dodávajú klasický, rafinovaný nádych. Táto kompaktná jedálenská súprava, ktorá vyžaduje montáž, je vhodná do jedální a kuchýň s obmedzeným priestorom. Rozmery stoličky: 42,52 výška x 18,31 šírka x 20,28 hĺbka; Rozmery sedenia: 18,31 šírka x 16,34 hĺbka x 25 výška (od podlahy); Chrbát: 17,52 vysoký; Nohy: 23,23 vysoké; Rozmery stola: 36 výška x 35,4 šírka x 35,4 hĺbka; Nohy: 35,4 vysoké; Moderný a súčasný krčmový set obsahuje jeden stôl a štyri stoličky; Vyrobené z kaučukovníka, dubového dreva a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

Súprava 5 dielnych drevených pivníc Reneau sivá čalúnená z orechového dreva

Súprava 5 dielnych drevených pivníc Reneau sivá čalúnená z orechového dreva


Richard Walnut Dokončené drevo, čierny kov 5-dielna súprava krčmy. Dodajte rustikálny šarm každému domácemu baru alebo salóniku so súpravou Richard pub. Táto súprava vyrobená v Číne obsahuje štyri barové stoličky a jeden krčmový stôl. Drevo s povrchovou úpravou vlašského orecha je spárované s čiernym kovom, aby každý kus získal chladný, priemyselný vzhľad. Stôl, navrhnutý s ohľadom na štýl a všestrannosť, má nápadný geometrický rám, ako aj predĺženie, ktoré sa dá rýchlo zložiť, keď sa nepoužíva. Ergonomické opierky nôh sú namontované na každej stoličke, aby poskytli pohodlný zážitok zo stolovania. Krčmový set Richard, ktorý si vyžaduje montáž, je hlavnou voľbou na vytvorenie útulného, neformálneho jedálenského priestoru. Stôl (predĺžený): 31,50 široký x 31,50 hlboký x 34,60 vysoký. Stôl (nevysunutý): 31,50 široký x 15,75 hlboký x 34,60 vysoký; Stolová základňa/nohy: výška 4,25; Taburetka: 11,80 Široká x 11,80 Hlboká x 21,70 Vysoká; Rozmery sedenia: 11,8 šírka x 11,8 hĺbka x 21,7 výška (od podlahy); Nohy: 21,7 vysoké; Pub set obsahuje štyri stoličky a stôl; Konštrukčné drevo s povrchovou úpravou vlašských orechov; Čierny kovový rám; Rozšíriteľná štvorcová stolová doska; Ergonomické opierky nôh; Zostavte lode spolu

Richard Walnut Dokončené drevo, čierny kov 5-dielna súprava krčmy


5-dielna sada drevených výčapov s povrchovou úpravou Alora sivá látka orech hnedá. Spojenie tradičných dizajnových prvkov a moderného remeselného spracovania robí z 5-dielneho pubového setu Alora úžasný doplnok do každého jedálenského priestoru. Táto krčmová súprava je vyrobená z dreva v orechovej hnedej farbe a obsahuje jeden stôl a štyri stoličky, z ktorých každá je čalúnená svetlou látkou, ktorá dopĺňa povrch orechového dreva. Každá stolička je vystlaná penou pre maximálne pohodlie, keď si vychutnáte dlhé večere, a na zadnej strane má nápadný výrez pre lepšiu vizuálnu príťažlivosť. Pohodlná a štýlová súprava Alora určite pozdvihne každý kulinársky zážitok. Krčmový set Alora 5-dielny je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný krčmový set obsahuje jeden stôl a štyri pultové stoličky; Vyrobené z dubového dreva, kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

5-dielna sada drevených výčapov s povrchovou úpravou Alora sivá látka orech hnedá


5-dielna sada drevených výčapov s povrchovou úpravou Verina sivá látka orech hnedá. Elegantná, no zároveň pohodlná, 5-dielna krčmová súprava Verina je nadčasovým doplnkom do každého priestoru. Táto krčmová súprava je vyrobená z dreva v orechovej hnedej farbe a obsahuje jeden stôl a štyri stoličky, z ktorých každá je čalúnená svetlou látkou, ktorá dopĺňa povrch orechového dreva. Každá stolička je vystlaná penou pre maximálne pohodlie, keď si vychutnáte dlhé večere, a na zadnej strane má nápadný výrez pre lepšiu vizuálnu príťažlivosť. Pohodlná a štýlová súprava Verina určite pozdvihne každý kulinársky zážitok. Krčmový set Verina 5-dielny je vyrobený v Malajzii a vyžaduje montáž. Moderný a súčasný krčmový set obsahuje jeden stôl a štyri pultové stoličky; Vyrobené z dubového dreva, kaučukovníka a MDF dreva; Povrchová úprava orechová hnedá; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Štvorcová stolová doska; Vyžaduje sa montáž.

5-dielna sada drevených výčapov s povrchovou úpravou Verina sivá látka orech hnedá