Súprava dvoch empírových stoličiek so sedadlami z Aolidového dreva. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tieto jedálenské stoličky krásne doplnia akýkoľvek dekor vo vašej kuchyni alebo jedálni. Rozmery: 18,5W x 23D x 38,6H; Rozmery sedadla: 17,5” V x 18,3” Š x 17,13” H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Jedálenské výškové stoličky; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Sada 2 stoličiek.

Súprava dvoch empírových stoličiek so sedadlami z Aolidového dreva

Súprava dvoch empírových stoličiek so sedadlami z Aolidového dreva


Sada dvoch stoličiek Salerno s drevenými sedadlami. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tieto jedálenské stoličky krásne doplnia akýkoľvek dekor vo vašej kuchyni alebo jedálni. Rozmery: 21,3 š x 22,4 h x 39,2 h; Rozmery sedadla: 18” V x 21,26” Š x 21,06” H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Jedálenské výškové stoličky; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Sada 2 stoličiek.

Sada dvoch stoličiek Salerno s drevenými sedadlami


Sada dvoch stoličiek X-Back so sedadlami z masívneho dreva. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tieto jedálenské stoličky krásne doplnia akýkoľvek dekor vo vašej kuchyni alebo jedálni. Rozmery: 18,9W x 22,2D x 36,9H; Rozmery sedadla: 17,5” V x 18,9” Š x 15,35” H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Jedálenské výškové stoličky; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Sada 2 stoličiek.

Sada dvoch stoličiek X-Back so sedadlami z masívneho dreva


Sada dvoch stoličiek Milano s drevenými sedadlami. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tieto jedálenské stoličky krásne doplnia akýkoľvek dekor vo vašej kuchyni alebo jedálni. Rozmery: 21,3 š x 22,4 h x 39,4 h; Rozmery sedadla: 18” V x 21,26” Š x 21,06” H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Jedálenské výškové stoličky; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Sada 2 stoličiek.

Sada dvoch stoličiek Milano s drevenými sedadlami