Súprava dvoch stoličiek Java so sedadlami z masívneho dreva. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tieto jedálenské stoličky krásne doplnia akýkoľvek dekor vo vašej kuchyni alebo jedálni. Rozmery: 18,7 š x 21,5 h x 36,6 h; Rozmery sedadla: 18” V x 19,49” Š x 17,32” H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Jedálenské výškové stoličky; Boxová konštrukcia sedadla pre jednoduchú montáž; Sada 2 stoličiek.

Súprava dvoch stoličiek Java so sedadlami z masívneho dreva

Súprava dvoch stoličiek Java so sedadlami z masívneho dreva


Devon Grey čalúnené espresso hotové drevené 2-dielne kreslá do krčmy. Zložitý dizajn sa spája s moderným komfortom v krčmovom kresle Devon. Vyrobený v Malajzii, Devon je vyrobený zo silného dreva v klasickom štvorcovom ráme. Operadlo stoličky má jedinečný dizajn výrezu s elegantnými uhlami pre moderný vzhľad. Devon vyžaduje montáž a je vybavený ergonomickými opierkami nôh spolu s penovými čalúnenými sedadlami, ktoré sú potiahnuté mäkkou tkaninou pre pohodlie. Nápadný espresso hnedý povrch na dreve brilantne dopĺňa svetlejší tón látky, čo umožňuje Devonu vyniknúť a hrať ústrednú úlohu v jedálni alebo kuchyni. Súprava obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Espresso hnedá povrchová úprava; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh.

Devon Grey čalúnené espresso hotové drevené 2-dielne kreslá do krčmy


Chandler Sand čalúnené espresso drevené 2 dielne stoličky do krčmy. Zmodernizujte svoju jedáleň so sofistikovaným dizajnom jedálenskej stoličky Chandler. Jedálenská stolička Chandler vyrobená v Malajzii je vyrobená z pevného dreva s povrchovou úpravou v hnedej farbe espresso. Chandler vyžaduje montáž a je vybavený ergonomickými opierkami nôh spolu s penovými čalúnenými sedadlami, ktoré sú potiahnuté mäkkou tkaninou pre pohodlie. Jedinečný dizajn s výrezom na operadle stoličky umožňuje Chandlerovi vyniknúť a zároveň umožňuje svetlu prúdiť cez jedáleň. Jedálenská stolička Chandler, ktorá sa perfektne hodí na formálne večierky aj bežné jedlá, pozdvihne každý kulinársky zážitok. Súprava obsahuje dve krčmové stoličky vo výške pultu; Vyrobené z dubového dreva; Espresso hnedá povrchová úprava; Čalúnené polyesterovou tkaninou a polstrované penou; Dizajn chrbta s výrezom; Ergonomické opierky nôh.

Chandler Sand čalúnené espresso drevené 2 dielne stoličky do krčmy


Stolová stolička z dreva Cardano s kolieskami z dreveného uhlia Driftwood. Pevný prechodný štýl kolekcie Cardano vytvára pôsobivý dizajn vo vašej domácej kancelárii. Využitím odlišných akcentačných techník efekt dosky, škrabanie, stopy po pílení a ich spárovanie s tradičným rámovaním a bohatou povrchovou úpravou naplaveným dreveným uhlím na agátových masívoch a dyhe vytvára stolovú stoličku, ktorá je hodná vašej domácej kancelárie. Drevený rám; Povrchová úprava driftwood dreveným uhlím; Sedadlo s penovým čalúnením; Látkové čalúnenie; Kolieska pre ľahký pohyb; Vyžaduje sa montáž.

Stolová stolička z dreva Cardano s kolieskami z dreveného uhlia Driftwood