Svetlá čerešňová stolička s čiernym čalúneným sedákom, dreveným operadlom. Svetlá čerešňová stolička na nohy s čiernym čalúneným sedadlom a drevenou lamelou Zadná súprava 2 čalúnených sedadiel a operadiel Svetlá čerešňová povrchová úprava čierna látka dodáva 2 na kartón Drevené sedenie pre hostí koordinuje s tovarom Kenwood Case; Rozmery zadnej časti: 18,5 palca Š x 15,5 palca V x 2 palce Hrúbka; Stolička s čalúneným sedadlom a operadlom; Komerčné použitie; 2 balenie.

Svetlá čerešňová stolička s čiernym čalúneným sedákom, dreveným operadlom

Svetlá čerešňová stolička s čiernym čalúneným sedákom, dreveným operadlom


Mahagónové kreslo s čiernym čalúneným sedákom, dreveným operadlom. Mahagónové kreslo s nohami s čiernym čalúneným sedadlom a dreveným lamielovým operadlom, 2 kusy od Office Star Products Design, ktorý sa hodí takmer do každého kancelárskeho prostredia, kancelárske kreslo hviezdy môže byť vhodné pre recepcie alebo čakárne Čalúnené operadlo a sedadlo. Čalúnené čierne sedadlo a operadlo mahagónová povrchová úprava čierna látka dodáva 2 na kartón Drevené sedadlá pre hostí koordinuje s tovarom Kenwood Case; Rozmery zadnej časti: 18,5 palca Š x 15,5 palca V x 2 palce Hrúbka; Stolička s čalúneným sedadlom a operadlom; 2 balenie; Komerčné použitie.

Mahagónové kreslo s čiernym čalúneným sedákom, dreveným operadlom


Kreslo Herman Grey s prízvukom s gombíkovými všívanými ramenami, zvetraná drevená základňa. Jedna z najkrajších kombinácií krajčírstva, látok, textúr a materiálov, aké sme kedy videli. Neutrálna, sofistikovaná kolekcia Herman vrství klasické gombíkové všívanie, textúrované a vzorované látky, zvetrané drevá a čisté línie, aby vám priniesla pohodlný, očarujúci vzhľad, ktorý sa bez námahy hodí do formálnej obývačky, ako aj do uvoľnenej rodinnej izby alebo príležitostne. životný priestor. Zvýrazňujúce kreslo Herman kombinuje jemné krajčírstvo, látky, textúry a materiály pre sofistikovaný vzhľad a pohodlný pocit, obsahuje gombíkové všívanie, ramená pásov a zvetranú drevenú základňu; Ilustruje tradičný štýl a je dodávaný v klasickej šedej farbe, čím prináša osobitosť a funkčnosť do vášho domova; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Zvýrazňujúce kreslo Herman, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu taštičkových pružinových vankúšov; Zloží sa za pár minút. Jednoducho rozbaľte, zložte pomocou priložených nástrojov a umiestnite na miesto t

Kreslo Herman Grey s prízvukom s gombíkovými všívanými ramenami, zvetraná drevená základňa


Drevená stolička Eagle Ridge Counter so sedadlom Toffee Finnished, krémová základňa. Stolička z dreva Eagle Ridge s karamelovým povrchom a krémovou základňou Pridajte kúzlo slnečnej farmárskej kuchyne s našou klasickou barovou stoličkou Eagle Ridge, Windsorský štýl, 26 kusov. Naša pultová barová stolička s krásnym bielym lakovaným povrchom so sedákom z prírodného dreva sa bude pekne hodiť okolo každého polostrova kuchynskej linky alebo pekne spárovať s kuchynským ostrovčekom, čím dodá moderný trendový nádych. Tradične vyrobených z masívneho dreva, 7 vretien spája zakrivenú hornú koľajnicu a vytvára skutočne pohodlné kreslo s dedičnými vlastnosťami. Elegantné skosené nohy, opierka nôh a sedlo dopĺňajú tento rokmi overený dizajn. Táto barová stolička dorazí k vašim dverám premyslene zabalená s jednoduchými a ľahko sledovateľnými montážnymi pokynmi. Stolička v tradičnom štýle Windsor; Skvelý doplnok ku každému stolu alebo písaciemu stolu; Konštrukcia z masívneho dreva; Elegantná zúžená noha; Polozmontované, vyžaduje sa určitá montáž; Ideálne pre kuchyňu na farme; Má tvarovaný povrch sedla pre podporu a pohodlie.

Drevená stolička Eagle Ridge Counter so sedadlom Toffee Finnished, krémová základňa