Tabitha 26,75 Výška sedadla Krémová látka/ratan Sedák Béžová drevená základná stolička. Stolička Tabitha III s rámom z bieleho dreva z indického manga a trojuholníkovým dizajnom nôh dodáva vášmu barovému pultu nádych pobrežnej elegancie. Tabitha III má zakrivené trstinové operadlo a perfektne čalúnené sedadlo z prírodného ľanu, ktoré zaručuje bezkonkurenčné pohodlie, a to aj pri leňošení pri barovom pulte celé hodiny. Vďaka svojmu bielemu drevenému tónu a jednoduchému dizajnu sa Tabitha III dobre hodí k väčšine barových pultov a perfektne sa hodí do priestorov založených na štýle Coastal alebo Tropical. Tabitha III je jednoduchá, ale elegantná drevená stolička s protiľahlou výškou s dizajnom zakriveného trstinového operadla a dokonale odpruženým sedadlom potiahnutým látkou.; Stolička Tabitha III s rámom z bieleho indického mangovníkového dreva a trojuholníkovým dizajnom nôh dodáva vášmu barovému pultu nádych pobrežnej elegancie; Tabitha III má zakrivené trstinové operadlo a perfektne čalúnené sedadlo z prírodného ľanu, ktoré zaručuje bezkonkurenčné pohodlie, dokonca aj pri leňošení pri barovom pulte celé hodiny.

Tabitha 26,75 Výška sedadla Krémová látka/ratan Sedák Béžová drevená základná stolička

Tabitha 26,75 Výška sedadla Krémová látka/ratan Sedák Béžová drevená základná stolička


Výška sedadla Haden 26,5 Čierny Čalúnený sedák Hnedá stolička s dreveným rámom. Holden III je pohodlná stolička v štýle pultu so sedadlom a operadlom potiahnutým čiernou umelou kožou s výnimočným odpružením. Sedačka je namontovaná na štýlovej, štvornohej podnoži z bukového dreva, ktorá je vybavená opierkami na nohy, ktoré stabilizujú stoličku k dokonalosti. Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Holden III dokonale zapadne medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Industrial, Enduring Elegance a Woodlands. Haden II je stolička s pultovou výškou a sedadlom z umelej kože a operadlom podopieraným štvornohým rámom z bukového dreva.; Haden II je pohodlná stolička v štýle pultu so sedadlom a operadlom potiahnutým čiernou umelou kožou s výnimočným odpružením; Sedačka je namontovaná na štýlovej, štvornohej podnoži z bukového dreva s opierkami na nohy, ktoré stabilizujú stoličku k dokonalosti; Hadenis je dodávaný v predmontovanom stave a je pripravený obrátiť sa vo vašom priestore hneď, ako dorazí k vašim dverám.

Výška sedadla Haden 26,5 Čierny Čalúnený sedák Hnedá stolička s dreveným rámom


Nell III 30 Výška sedadla Čierne Drevené sedadlo Hnedé Drevo/kovová základňa Stolička. Nell III s neortodoxným kovovým sedadlom je klasická drevená barová stolička so silnou drevenou základňou. Základňa sa skladá zo štyroch drevených nôh, ktoré drží pohromade plochá železná priečna vzpera, ktorá zaručuje stabilitu a pevnosť. Nell III sa najlepšie hodí do priestorov ovplyvnených štýlom Farmhouse alebo Industrial. Nell III je klasická drevená barová stolička so štvornohou základňou, ktorá podopiera kovovú stoličku bez operadla.; Nell III s neortodoxným kovovým sedadlom je klasická drevená barová stolička so silnou drevenou základňou; Základňa sa skladá zo štyroch drevených nôh, ktoré drží pohromade plochá železná priečna vzpera, ktorá zaručuje stabilitu a pevnosť.

Nell III 30 Výška sedadla Čierne Drevené sedadlo Hnedé Drevo/kovová základňa Stolička


Nábytok Etienne 30 Výška sedadla Hnedý Drevený sedák Čierna kovová základňa Stolička. Etienne IV je pohodlná barová stolička so sedákom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva. Sedačka v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom kovovom ráme v sivej farbe z červeného kovu s oblúkovou opierkou nôh a plochým krížovým vystužením na chrbte. Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Etienne IV dokonale zapadne medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Farmhouse. Etienne IV je barová stolička v štýle stoličky s dreveným sedadlom a operadlom podopretým pevným železným rámom.; Etienne IV je pohodlná barová stolička so sedákom a operadlom vyrobeným z indického mangového dreva; Sedačka v štýle stoličky je namontovaná na štýlovom kovovom ráme zo sivej červenej farby s oblúkovou opierkou nôh a plochým krížovým vystužením na chrbte; Etienne IV je dodávaný v predmontovanom stave a je pripravený otočiť hlavu vo vašom priestore hneď, ako dorazí k vašim dverám.; Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia, Etienne IV dokonale zapadne medzi ostatné kúsky v priestoroch založených na dizajnovom štýle Farmhouse.; Navrhnuté v Severnej Amerike.

Nábytok Etienne 30 Výška sedadla Hnedý Drevený sedák Čierna kovová základňa Stolička


Trixie 43,3 Celková výška Krémovo čalúnený sedák Hnedá stolička z dreva. S rámom vyrobeným z prírodného indického mangového dreva lešteného do svetlohnedého tónu je Trixie II zábavná a funkčná barová stolička, ktorá určite dodá vášmu barovému priestoru nádych novosti. Táto úžasná barová stolička má zakrivené operadlo s dizajnom lichobežníka a čalúnené sedadlo z prírodného ľanu, ktoré prispieva k úžasnému zážitku zo sedenia. Vďaka svojmu jednoduchému a vzdušnému pocitu vyzerá Trixie II skvele v spojení s väčšinou barových a kuchynských liniek a perfektne sa hodí do priestorov založených na tropickom alebo pobrežnom štýle. S rámom a základňou vyrobenými z odolného indického mangového dreva je Trixie robustná barová stolička s výnimočnou stabilitou a rovnováhou.; Okrem robustnej konštrukcie sa Trixie tiež môže pochváliť vynikajúcim svetlohnedým leskom, ktorý zvýrazňuje kresbu a variácie v použitom dreve.; Prezieravo navrhnutá tak, aby vyhovovala pobrežným priestorom, má Trixie lichobežníkové operadlo a štvorcové sedadlo zabalené v krémovom ľane, ktoré dokonale dopĺňa rám z masívneho dreva.; Drevený rám dopĺňa tl

Trixie 43,3 Celková výška Krémovo čalúnený sedák Hnedá stolička z dreva

Trixie 43,3 Celková výška Krémovo čalúnený sedák Hnedá stolička z dreva