Tradičné drevené kreslo Madison vo farbe čerešňa. Cíťte sa ako kráľovná alebo kráľ na tróne s touto sadou dvoch jedálenských kresiel. Toto je jedálenské drevené kreslo z čerešne, na ktoré hostia tak skoro nezabudnú, najmä keď uvidia nádherné detaily vyrezávaného dreva. Zúfalý povrch a zakrivené nožičky robia tieto jedálenské stoličky z masívneho dreva výnimočnými. Keď skončíte s obdivovaním svojich vyrezávaných jedálenských stoličiek, posaďte sa na látkové čalúnené sedadlo a vychutnajte si jedlo. Zahŕňa: dve jedálenské kreslá; Štýl: Tradičný; Čerešňa; Masívne drevo, drevená dyha, látka; Balónové operadlo stoličky s vyrezávanými ikonami; Kabriole nohy s levími labkami; Čalúnené látkové sedadlo; Predáva sa v pároch.

Tradičné drevené kreslo Madison vo farbe čerešňa

Tradičné drevené kreslo Madison vo farbe čerešňa


Tradičná drevená nastaviteľná herná stolička Matlock vo farbe čerešňa. Táto herná stolička z umelej kože s očarujúcim čerešňovým povrchom a výškovo nastaviteľným sedadlom z umelej kože ponúkne množstvo príležitostí, ako potešiť svojich hostí. Táto stolička je vyrobená z masívneho dreva a drevenej dyhy v bohatej. Vymeniteľný dizajn premení herný účes na malý stolík na kartovú hru alebo občerstvenie. Je to ideálny doplnok pre váš zábavný priestor pre rodinu aj priateľov. Zahŕňa: Jedna herná stolička; Štýl: Tradičný; Čerešňa; Masívne drevo, drevená dyha, umelá koža; Polstrované čalúnenie z umelej kože; Zakrivený chrbát; Vyrezaná lakťová opierka; Päť (5) otočných kolies; Výškovo nastaviteľné stoličky; Otočný dizajn.

Tradičná drevená nastaviteľná herná stolička Matlock vo farbe čerešňa


Tradičný 4-dielny drevený konferenčný stolík Garner vo farbe čerešňa. Táto štvordielna súprava stolov s nádhernou povrchovou úpravou v bohatej čerešni privíta rovnako štýlovú skupinu sedadiel, aby vytvorila romantickú a sofistikovanú atmosféru. Každý stôl je vyrobený z masívneho dreva a dýhy a ponúka zložité vyrezávané vzory a jemnú sadu kriviek na vytvorenie lákavých siluet. Otvorená polica pridáva výstavný priestor ku konzole a konferenčným stolíkom a koncové stolíky majú štvorcovú dosku na sedenie vedľa pohoviek a stoličiek. Sada obsahuje jeden konferenčný stolík, jeden konzolový stolík a dva koncové stolíky. Povrchová úprava čerešňa; masívne drevo a drevená dyha; Sada obsahuje: jeden konferenčný stolík, dva koncové stolíky, jeden rozkladací stolík; Otvorená spodná polica; Zložitý dizajn stola; Nosnosť rozkladacieho stolíka: 50 libier; Nosnosť konferenčného stolíka: 50 libier; Nosnosť koncového stola: 30 libier…

Tradičný 4-dielny drevený konferenčný stolík Garner vo farbe čerešňa


Tradičná 5-dielna súprava dreveného hracieho stola Deaton vo farbe čerešňa. Využite pokerovú súpravu a usporiadajte večeru a herný večer so súpravou Deaton Five Piece Gaming Table Set. Jedálenský stôl s povrchovou úpravou čerešňa pre hlboké červenohnedé tóny sa priamo pred vašimi očami premení na hrací stôl. Odhaľuje priestranný hrací stôl s držiakmi na poháre a vyrezávanými podnosmi a ponúka kompletný herný zážitok až pre osem hráčov. Výnimočné čalúnené stoličky z umelej kože sú elegantné, pohodlné a vynikajú jemnými detailmi. Päťdielna sada vyrobená z masívneho dreva pre odolnú konštrukciu má konzistentnú estetiku so štýlom Transitional. Zahŕňa: jeden stôl, štyri kreslá; Štýl: Tradičný; Čerešňa; Masívne drevo, drevená dyha, umelá koža; Herný stôl sa zmení na bežný stôl; Polstrovaná stredová doska stola; Vstavané držiaky na poháre; Stolička má výškovo nastaviteľnú funkciu; Prepojené lakťové opierky; Nosnosť stola: 80 libier; Nosnosť kresla: 225 lbs.

Tradičná 5-dielna súprava dreveného hracieho stola Deaton vo farbe čerešňa