Vertikálne oporné kreslo čierne s dreveným sedadlom. Dodajte svojmu domovu klasický nádych s týmto kreslom s vertikálnym operadlom v čiernej farbe s dreveným sedadlom. Táto stolička má konštrukciu z masívneho bukového dreva a je dodávaná v rôznych bohatých povrchových úpravách, aby zodpovedala vášmu interiéru. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Vertikálna kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Vertikálne oporné kreslo čierne s dreveným sedadlom

Vertikálne oporné kreslo čierne s dreveným sedadlom


Ladderback Pultová stolička čierna s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti tejto rebríkovej stoličky dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto čierna pultová stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná v čiernej, mahagónovej, čerešňovej, orechovej farbe; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Ladderback Pultová stolička čierna s dreveným sedákom


Hybridná barová stolička čierna s dreveným sedákom. Hybridná barová stolička v čiernej farbe je sofistikovaná a všestranná. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s lamelovým operadlom a dodáva sa s dreveným sedadlom a je ideálnym doplnkom ku kuchynskému ostrovčeku alebo baru v prechodnom štýle. Jeho klasický dizajn dopĺňa neformálne aj formálne jedálenské priestory. dodáva sa kompletne zmontovaný, pripravený na vystavenie. Dekoratívna na domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, prírodná, orech; Hybridná kolekcia: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Hybridná barová stolička čierna s dreveným sedákom


Stolička s krížovým chrbtom čierna s dreveným sedákom. Táto jednoduchá, no nápadná pultová stolička sa dá efektívne zladiť s jedálenským alebo konferenčným stolíkom. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva pre zabezpečenie bezkonkurenčnej pevnosti a odolnosti. Má jednoduché a priestranné sedadlo s dizajnom krížového operadla, ktoré ponúka optimálny komfort pri sedení. Stojí na štyroch rovných nohách, ktoré mu dodávajú pevnú a protišmykovú základňu. Rám je namorený v krásnej čiernej farbe a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Má nosnosť 350 lb a dodáva sa kompletne zmontovaný. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech; Kolekcia Cross Back: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Stolička s krížovým chrbtom čierna s dreveným sedákom