Vrchný stôl z masívneho dreva, otočné nohy. Bytový nábytok International Concepts je pre tých, ktorí oceňujú kvalitný drevený nábytok s tradičným a elegantným vzhľadom. Tento kúsok krásne doplní vašu kuchyňu či jedáleň. Rozmery stola: 30W x 30D x 30H; Vyrobené z masívneho tvrdého dreva; Štvorcová stolová doska 30 x 30; Pripravené na montáž; Na použitie s jedálenskými stoličkami; Vytočené štylizované nohy.

Vrchný stôl z masívneho dreva, otočné nohy

Vrchný stôl z masívneho dreva, otočné nohy


Emerald Carter sivá akcentová stolička s voľnými vankúšmi, drevené nohy. Carter je klasická kolekcia čalúnenia s čistými, modernými líniami. Vneste do svojho domova decentnú eleganciu a pohodlie ešte dnes s kolekciou Carter. Zvýrazňujúca stolička Carter má voľné chrbtové vankúše, vlastné lemovanie a drevené nohy; Ilustruje súčasný štýl v sivej farebnej palete a prináša do vášho domova osobitosť a triedu; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.; Kreslo Carter, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu penového vankúša.

Emerald Carter sivá akcentová stolička s voľnými vankúšmi, drevené nohy


Kreslo Pemberly Row CJ Grey s prízvukom s voľnými vankúšmi, drevené nohy. CJ je klasická kolekcia čalúnenia s čistými, modernými líniami. Vneste do svojho domova decentnú eleganciu a pohodlie ešte dnes s kolekciou CJ. Zvýrazňujúca stolička CJ má voľné chrbtové vankúše, vlastné lemovanie a drevené nohy; Ilustruje súčasný štýl v sivej farebnej palete a prináša do vášho domova osobitosť a triedu; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.; Kreslo Carter, vyrobené s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu penového vankúša.

Kreslo Pemberly Row CJ Grey s prízvukom s voľnými vankúšmi, drevené nohy


Kreslo Holland Confetti Accent so štruktúrovaným čalúnením, drevené nohy. Rozhýbte svoju izbu jasnými, výraznými farbami kolekcie Holland living. Tieto pohodlné výrazné kúsky kombinujú siluety z polovice storočia s moderným štýlom a dodajú vášmu domovu svieži, nový vzhľad. Je príkladom moderného štýlu z polovice storočia a dodáva sa v konfetách, ktoré do vášho domova vnesú osobitosť aj funkčnosť. Stolička Holland prináša odvážny farebný nádych s moderným štýlom z polovice storočia, s textúrovaným čalúnením a drevenými nohami; Je príkladom moderného štýlu z polovice storočia a dodáva sa v konfetách, ktoré do vášho domova vnesú osobitosť a funkčnosť; Uľahčuje každodenný život s funkciami, ako sú odolné čalúnenie a chrániče podlahy; Stolička Holland, postavená s ohľadom na pohodlie a odolnosť, obsahuje kľukatý pružinový rám a konštrukciu vankúša s kapsami; Rýchlo si užiť! Jednoducho rozbaľte, pripevnite nohy (ak je to potrebné) a umiestnite na miesto.

Kreslo Holland Confetti Accent so štruktúrovaným čalúnením, drevené nohy