Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna v béžovej farbe. S neobmedzenými možnými možnosťami má táto sekcia vynikajúce ľanové čalúnenie, pevné operadlo a sedák. Táto sekcia je úplne modulárna, takže si môžete vytvoriť obývaciu izbu podľa svojich potrieb. béžová; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Flexibilná kombinácia; Odnímateľný podsedák; Typ: Veľký prierez; Orientácia: ľavá strana; Vrátane 5 kusov: bezramenné sedadlo, rohové sedadlo, kreslo a kreslo s ľavým ramenom. Prevedenie: Stacionárne.

Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna v béžovej farbe

Whitnash Wood, prierez z mikrovlákna v béžovej farbe


Cheryle Wood, modulárny ľavý obklad z mikrovlákna, béžová. Táto modulárna sekcia vašej obývačky v trendovom modernom dizajne z polovice storočia s touto sekciou. Dá sa zložiť do rohovej sekcie. Jedná sa o sekciu Large U Shape s kreslom, do ktorej sa zmestí najmenej 6 dospelých. béžová; Mikrovlákno, Umelé drevo a pena; Jednoduchá montáž; Starostlivosť: Možno čistiť vlhkou handričkou s trochou saponátu.; Orientácia Ľavá strana; Počet 6 kusov Vrátane: 2 sedátka bez ramien, 1 stolička bez ramien, 1 roh, 1 rameno a 1 obojstranná honička; Dizajn: Modulárny.

Cheryle Wood, modulárny ľavý obklad z mikrovlákna, béžová


Moderné kreslo Channel Back z polovice storočia s dreveným rámom v béžovej farbe. Vďaka detailom na mieru a príjemnému tvaru je toto kreslo ideálne pre vašu obývačku, domácu kanceláriu alebo jedáleň. Hlboko zakrivená stolička s kanálovým operadlom má drevený rám dokončený v hlbokej, bohatej hnedej farbe (napríklad espresso) a je čalúnená tvídovou, ľanovou svetlejšou hnedou farbou (napríklad latte). Prispôsobený tak, aby sa zmestil takmer kamkoľvek, a má rozhodne štýl z polovice storočia, no zároveň všestranný.; Obsahuje odolný rám a praktickú polyesterovú tkaninu, ako aj výplň z peny a vlákien s vysokou hustotou pre trvalé pohodlie.; Konštrukcia z masívneho dreva; Plyšové čalúnené sedadlo vyvažuje oporu a pohodlie.

Moderné kreslo Channel Back z polovice storočia s dreveným rámom v béžovej farbe


Sedlová drevená stolička Carolina Classics Soren 30 v béžovej farbe. Dokonale vytiahnutý na kuchynské ostrovčeky, raňajkové bary a krčmové stoly. Stolička Soren má ležérny vzhľad a hodí sa pre akúkoľvek estetiku. Obloženie hlavy klinca dopĺňa dizajn navrchu, zatiaľ čo základňa z masívneho dreva v espresse s opierkou na nohy dole pre pohodlie. Nechajte stoličku Soren pridať kúsok luxusu do vašej kuchyne. Vďaka svojmu atraktívnemu luxusnému čalúnenému sedadlu a nohám z masívneho dreva táto stolička určite udrie do vášho domova. Pohodlné čalúnené sedadlo; Starožitná mosadzná ozdoba hlavy klinca; Nohy z masívneho dreva Espresso morené; Prírodný dub morený gumený rám; Rozmery sedadla: 18W x 13D x 25H; Predáva sa ako sada 2 kusov; Drevo; Farba: béžová a pálený dub.

Sedlová drevená stolička Carolina Classics Soren 30 v béžovej farbe