Záclonová zadná stolička z mahagónu s dreveným sedákom. Táto súprava 2 bočných stoličiek Curtain Back je vyrobená z masívneho bukového dreva. Povrchová úprava je z mahagónu a dodáva sa s dreveným sedadlom. Bohaté farby a čisté línie z neho robia veľmi všestranný kúsok, ktorý môže fungovať s moderným, súčasným a tradičným dekorom. Je vysoko kvalitný, dodáva sa plne zmontovaný a má nosnosť 350 libier. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Kolekcia Diamond Back: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Záclonová zadná stolička z mahagónu s dreveným sedákom

Záclonová zadná stolička z mahagónu s dreveným sedákom


Zadná bočná stolička Lolly z tmavého mahagónu s dreveným sedákom. Sada 2 kresiel Lolly Back Chair s povrchovou úpravou z tmavého mahagónu, ktorá sa dodáva kompletne zmontovaná, predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s odolným dreveným sedadlom a vyrezaným kruhovým dizajnom v zadnej časti, je nenápadná a sofistikovaná. Vystavte ho medzi kúskami dekoru Craftsman pre súdržný vzhľad. Má vysokú kvalitu a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Zadná bočná stolička Lolly z tmavého mahagónu s dreveným sedákom


Mriežková pultová stolička v tmavom mahagóne s dreveným sedákom. Použite túto klasickú mrežovú pultovú stoličku spolu s tradičným, prechodným alebo súčasným dekorom pre súdržný dizajn. Je vyrobený z masívneho bukového dreva a dodáva sa s dreveným sedadlom v nádhernom tmavom mahagóne. Má nosnosť 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, orech; Kolekcia mriežok: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Mriežková pultová stolička v tmavom mahagóne s dreveným sedákom


Postranná stolička Diamond z mahagónu s dreveným sedákom. Stoličky Diamond Back Chair z mahagónu sú štýlovým doplnkom kuchyne alebo jedálenského stola. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s pohodlným dreveným sedadlom, lamelovým operadlom a diamantovým výrezom a je sofistikovaná a klasická. Vystavte ho medzi kúskami tradičného dekoru pre súdržný vzhľad. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Postranná stolička Diamond z mahagónu s dreveným sedákom