Zadná barová stolička Lolly v tmavom mahagóne s dreveným sedákom. Barová stolička Lolly Back v tmavom mahagóne sa dodáva kompletne zmontovaná S dreveným sedadlom je elegantným doplnkom do kuchyne alebo baru. Táto sofistikovaná stolička je vyrobená z masívneho dreva s odolnou povrchovou úpravou a pohodlným sedákom. Je to silná kvalita s nosnosťou 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, biela, stredný dub, prírodný, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Zadná barová stolička Lolly v tmavom mahagóne s dreveným sedákom

Zadná barová stolička Lolly v tmavom mahagóne s dreveným sedákom


Ladderback Pultová stolička mahagónová s dreveným sedákom. Horizontálne lamely pozdĺž zadnej časti tejto rebríkovej stoličky dodávajú elegantný vzhľad s jednoduchosťou priamych línií. Dostupné v barových stoličkách, pultových stoličkách, bočných stoličkách, kreslách a otočných stoličkách. Je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách s možnosťou sedadiel z masívneho dreva alebo pohodlných vankúšov. Táto mahagónová pultová stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva a dodáva sa so sedákom z masívneho dreva. Je odolný a má dlhú životnosť s nosnosťou 350 lb. Z vašej časti nie je potrebná žiadna montáž. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná v čiernej, mahagónovej, čerešňovej, orechovej farbe; kolekcia ladderback: kreslá, bočné stoličky, barové stoličky, pultové stoličky, otočné stoličky; sedadlo z masívneho dreva.

Ladderback Pultová stolička mahagónová s dreveným sedákom


Indexová bočná stolička Tmavý mahagón s dreveným sedákom. Vymeňte svoj starý kuchynský alebo jedálenský nábytok za štýlovú stoličku Index Chair v tmavom mahagóne s dreveným sedadlom. Táto stolička je vyrobená z masívneho dreva so štvorcovým operadlom a je jednoduchá a elegantná. Vďaka svojmu klasickému dizajnu je ideálnym doplnkom do neformálnych aj formálnych jedální. Táto sada 2 stoličiek sa dodáva v 1 krabici, kompletne zmontovaná. Dekoratívna pre domáce použitie, ale dostatočne pevná na komerčné použitie. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; Index kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky,; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Indexová bočná stolička Tmavý mahagón s dreveným sedákom


Bočná stolička Lolly z mahagónu s dreveným sedákom. Sada 2 kresiel Lolly Back Chair s povrchovou úpravou z mahagónu, ktorá sa dodáva kompletne zmontovaná, predstavuje štýlový doplnok ku kuchyni alebo jedálenskému stolu. Táto stolička je vyrobená z masívneho bukového dreva s odolným dreveným sedadlom a vyrezaným kruhovým dizajnom v zadnej časti, je nenápadná a sofistikovaná. Vystavte ho medzi kúskami dekoru Craftsman pre súdržný vzhľad. Má vysokú kvalitu a má nosnosť 350 lb. Vyrobené v Európe, vyrobené z masívneho európskeho bukového dreva; pre obytné a komerčné využitie; Položka dostupná vo farbách čierna, čerešňa, tmavý mahagón, mahagón, prírodná, orech; kolekcia: bočné stoličky, barové stoličky; sedadlo z masívneho dreva; sada 2.

Bočná stolička Lolly z mahagónu s dreveným sedákom