Zadná bočná stolička Farmdale Ladder z rustikálneho dreva s bielym povrchom. Stoličky. Predáva sa v pároch. Stolička Farmdale Ladder Back Side Chair kombinuje štýl chaty s nádychom prvkov farmy. Toto drevené sedadlo vytvára pohodlné sedenie s čistým dizajnom, ideálne pre intímne alebo živé večierky. Pevný drevený rám poskytuje pevnosť a odolnosť. Spárujte so stolom na nohy 9770-121 alebo podstavcovým stolom 9770-521 pre vzhľad, ktorý zaujme. Farmdale je pútavý bez toho, aby bol príliš silný, takže je vynikajúcou voľbou pre použitie v kuchyniach, jedálňach alebo otvorenom pôdoryse. Výška sedadla: 17. Vyhovuje CARB P2. Farba: Rustikálna biela. Pevné látky z kaučukového dreva. Farba: Rustikálna biela; Pevné látky z kaučukového dreva; Stoličky predávané v pároch; Výška sedadla: 17.

Zadná bočná stolička Farmdale Ladder z rustikálneho dreva s bielym povrchom

Zadná bočná stolička Farmdale Ladder z rustikálneho dreva s bielym povrchom


Krčma Farmdale z rustikálneho dreva s bielym povrchom. Stoličky. Predáva sa v pároch. Stolička Farmdale Pub Chair kombinuje štýl chaty s nádychom prvkov farmy. Toto drevené sedadlo vytvára pohodlné sedenie s čistým dizajnom, ideálne pre intímne alebo živé večierky. Pevný drevený rám poskytuje pevnosť a odolnosť. Spárujte s krčmovým stolom 9770-920 a získajte vzhľad, ktorý zaujme. Farmdale je pútavý bez toho, aby bol príliš silný, takže je vynikajúcou voľbou pre použitie v kuchyniach, jedálňach alebo otvorenom pôdoryse. Výška sedadla: 23. Vyhovuje CARB P2. Farba: Rustikálna biela. Pevné látky z kaučukového dreva. Farba: Rustikálna biela; Pevné látky z kaučukového dreva; Stoličky predávané v pároch; Drevená sedačka.

Krčma Farmdale z rustikálneho dreva s bielym povrchom


Zadná bočná stolička Milano od Rachael Ray Ladder z dreva Sandstone Finish. Drevené rebríkové operadlo a čalúnené sedadlo s výškou sedadla 19, stolička Milano v sebe spája štýlový vzhľad priamo z Milána s moderným štýlom a bohatými textúrami. Postranná stolička Milano má štruktúrované rebríkové operadlo s čalúneným sedadlom z výkonnej hubovej béžovej látky doplnenej štvorcovými skosenými nohami z pieskovca, ktoré vytvárajú špičkový vzhľad, ktorý je ideálny pre zábavu alebo každodenné stolovanie. Farba: pieskovec. Masív z kaučukového dreva s delenými bielymi dubovými dyhami. Farba: pieskovec. Masív z kaučukového dreva s delenými bielymi dubovými dyhami. Farba: pieskovec; kaučukové masívne drevo s delenými bielymi dubovými dyhami; Predáva sa v pároch; Chrbát rebríka; Výška sedadla: 19; Hríbovo béžový čalúnený sedák.

Zadná bočná stolička Milano od Rachael Ray Ladder z dreva Sandstone Finish


Zadná bočná stolička Greystone Sling z dreva s povrchovou úpravou jaseň hnedá. Predáva sa v pároch. Moderné sa stretáva s polovicou storočia so zadnou bočnou stoličkou Greystone Sling. Táto stolička sa vyznačuje horizontálnymi lamelami, výraznými líniami a šikmými nohami. Vychutnajte si dlhé večere v pohodlí s čalúneným sedadlom a veľkou oporou chrbta. Popolovo hnedá povrchová úprava umožňuje tejto stoličke ľahko zapadnúť do väčšiny dizajnových tém a farebných štýlov. Stolička Greystone Sling Back Side Chair, prispôsobená k dokonalosti pre kuchyňu, jedáleň alebo otvorený pôdorys, sa perfektne hodí do každej domácnosti. Farba: popolavo hnedá. Pevné kaučukové drevo, Akáciová dyha. Farba: Ash Brown; kaučukové drevo, akáciová dyha; Predáva sa v pároch; Čalúnené sedadlo pre väčšie pohodlie; Výška sedadla: 18.

Zadná bočná stolička Greystone Sling z dreva s povrchovou úpravou jaseň hnedá